STROJOVÉ ČIŠTĚNÍ GARÁŽÍ

Jak čištění probíhá

  • V první fázi dochází k namočení povrchu podlah
  • V druhé fázi dochází k samotnému mytí garáží pomocí úklidového stroje
  • V špatně dostupných místech se provádí ruční dočištění

Pro čištění používáme profesionální úklidové stroje, které jsou konstruované přímo na tuto činnost. Maximální využití a výkon tohoto stroje zajistí precizně odvedenou práci v oblasti čištění podlah. Zbaví plochy všech nečistot, odstraní olejové skvrny (např. v garážích) a uvede podlahu do suchého stavu.
Neúčinnější prevencí proti velkému zanesení garáží je úklid v pravidelných intervalech. Pravidelný úklid garáží zajišťujeme 7 dní v týdnu a 24 hodin denně na území Prahy a Středočeského kraje. Pravidelnost vám doporučíme nebo si ji můžete zvolit sami. Při pravidelných úklidech poskytujeme slevy. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.
Čištění garáží je možné po dohodě provést také jednorázově. 
Při čištění garáží od jara do podzimu, stačí povrch garáží umývat a čistit jednou za jeden až dva měsíce podle typu zatížení a komerčních ploch. Při nízkém zatížení, například garážové stání bytového komplexu.
V zimním období doporučujeme úklid garáží provádět minimálně jedenkrát měsíčně, kvůli velkému množství štěrku, chemickému posypu a soli, které díky migraci do povrchu neprospívají životností jakékoliv podlahy. Při vydatném sněžení z aut stéká špinavá voda z rozmrzlého sněhu a ledu, která zbytečné zavlhčuje prostory. Následkem těchto skutečností jsou nevzhledné mapy a nestejný vzhled povrchu garáží.

 

Ceník:

Úklid panelových domů:
cena měsíčního úklidu od 1200,- Kč
Strojové čištění:
garáže, haly, obchody  5 - 20,- Kč/1m2
 
ruční domývání rohů     250,- Kč/hod
 

zeleň-sutě s.r.o.

Kontaktujte nás a zajistíme vše co umíme.